Masaż leczniczy, relaksacyjny. Atrakcyjne pakiety promocyjne.

Dni i godziny przyjęć

Poniedziałek, środa, czwartek w godz. 17.00 - 22.00
Zapisy - tel. 22 565 99 64 (pn.-pt. w godz. 12.00 - 16.00) lub tel. kom. 501-124-293
Cennik

Proponuję zabiegi, które pomogą Ci:

odprężyć się
złagodzić bóle stawów i mięśni
poprawić sprawność narządu ruchu 
pobudzić krążenie całego organizmu i regulację pracy serca
pobudzić metabolizm do prawidłowego działania

Masaż jest powszechnie znaną formą terapii poprzez dotyk. Jest znany od starożytności. Wykorzystywany był zarówno w kulturach Wschodu, w antycznej Grecji i Rzymie.
Rozwój masażu w Europie wiąże się z XVI wiecznym francuskim chirurgiem Ambrożym Pare, który odkrył, że uciskanie mięśni wpływa na ich lepsze ukrwienie, głaskanie okolic pooperacyjnych koi ból oraz wywołuje pozytywne zmiany na skórze.


Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat nastąpiło wzmożone zainteresowanie naturalnymi sposobami leczenia, w tym masażem. Jednym z najbardziej znanych rodzajów masażu jest masaż klasyczny.

Terapia poprzez dotyk pobudza układ krwionośny, który sprawniej działając lepiej odżywia i dotlenia organizm. Wspomaga również trawienie i przyswajanie substancji odżywczych. Po kilku zabiegach obserwuje się gładszą i jędrniejszą skórę w miejscach masowanych. Podczas zabiegu usuwany jest stary, zrogowaciały naskórek. Bezpośrednim wynikiem zabiegu jest zwiększona elastyczność mięśni oraz zwiększony zakres ruchu w stawach. Stosuje się więc go jako zabieg leczniczy i wspomagający przy chorobach neurologicznych, ortopedycznych.


Masaż wpływa nie tylko na formę fizyczną, ale też psychiczną naszego organizmu. Jest to zabieg pobudzający i relaksujący. Zmniejsza się poziom stresu, poprawia się ogólne samopoczucie. Prawidłowo przeprowadzony masaż powoduje wydzielanie serotoniny, dzięki czemu odczuwamy poprawę nastroju.


Technika masażu klasycznego jest dokładnie ustalona, jednak intensywność wykonywanych ruchów można zmieniać w zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Zazwyczaj rozpoczynamy od delikatnego głaskania, by z czasem zwiększać natężenie ruchów.
Skuteczność tych zabiegów jest wysoce zależna od systematyczności ich wykonywania.


Bardzo ważne jest informowanie terapeuty o aktualnym stanie zdrowia, przebytych chorobach i kontuzjach.

Cennik:

masaż klasyczny całościowy (60 min. - 150 zł.)
masaż relaksacyjny całościowy (60 min. - 150 zł.)
masaż sportowy całościowy (60 min. - 170 zł.)
masaż klasyczny częściowy (30 min. - 80 zł.)
masaż relaksacyjny częściowy (30 min.. - 80 zł.)
masaż sportowy częściowy (30 min. - 90 zł.)

Pakiety promocyjne:

masaż klasyczny całościowy (60 min.), 5 spotkań - 600 zł., 10 spotkań - 1200 zł.
masaż klasyczny częściowy (30 min.), 5 spotkań - 320 zł., 10 spotkań - 640 zł.
masaż relaksacyjny całościowy (60 min.), 5 spotkań - 600 zł., 10 spotkań - 1200 zł. 
masaż relaksacyjny częściowy (30 min.), 5 spotkań - 320 zł., 10 spotkań - 640 zł. 
masaż sportowy całościowy (60 min.) - 5 spotkań - 680 zł., 10 spotkań - 1360 zł.
masaż sportowy częściowy (30 min.) - 5 spotkań - 360 zł., 10 spotkań - 720 zł.
"

Super relaks i przyjemność połączona z fachowością. Bardzo miła atmosfera. Cicha muzyczka, wygodne łóżko, prysznic, czyściótko. Malutki minusik brak jenorazowej bielizny. Gorąco polecam Pana Tomka!

"

Krystyna Z.

"

Jestem bardzo zadowolony z efektów masażu przeprowadzonego przez Pana Tomka. Pełen profosjonalizm i fachowość. Polecam!

"

Krzysztof

"

Po masażu u Pana Tomka wyszłam calkowicie zrelaksowana a równocześnie z poczuciem że każdy mięsień mojego ciała przez godzinę ciężko pracował. Polecam i bardzo dziękuję. Byłam tu kilka razy i na pewno tu wrócę.

"

Beata

"

Masaż wykonany bardzo profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze, klimat poprawia jeszcze lecąca w tle spokojna muzyka.Trafilam do Pana Tomka z bólem szyi. Jego wprawne ręce usunęły dolegliwości. Na pewno tam wrócę ponownie na masaż całościowy.

"

Judyta H.

Zapraszam!

Tomasz Stańczyk

Starszy technik fizjoterapii, rehabilitant. Posiada duże doświadczenie wyniesione z pracy w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie z dziedziny fizykoterapii i fizjoterapii. Praktyka w pracy z dorosłymi i dziećmi z zaburzeniami funkcji ruchowych.