Rozwojowe spotkania indywidualne i grupowe w nurcie coachingu, dialogu motywującego i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

Dni i godziny przyjęć

Spotkania 60 min. - termin do uzgodnienia
Zapisy - tel. 22 565 99 64 (pn.-pt. w godz. 12.00 - 16.00) lub tel. kom. 600-819-608
Cena - 180 zł/godz.
Serdecznie zapraszam na cykliczne spotkania w zakresie:

radzenia sobie w sytuacji kryzysu psychologicznego
rozwoju osobistego
formułowania celów rozwojowych
planowania sposobów osiągania celów
Spróbuj - masz wiele do osiągnięcia!

dr Renata Stoczkowska

Biolog, nauczyciel, pedagog, wykładowca, specjalista, ekspert, recenzent, konsultant, coach, rękodzielnik, w głębi siebie humanista, przyrodnik... Z wykształcenia nauczyciel biologii, dr nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki. Nauczyciel akademicki w Akademii Podlaskiej w Siedlcach (lata 1994-2009), adiunkt w Zakładzie Edukacji Biologicznej i Ochrony Przyrody. Dydaktyk biologii, przyrody i edukacji ekologicznej, opiekun praktyk pedagogicznych dla studentów specjalności nauczycielskiej; promotor prac magisterskich i licencjackich.
Absolwentka studiów podyplomowych Wspomagania Dzieci z Problemami Rozwojowymi
(UW); Coaching i Mentoring w Edukacji i Organizacjach Społecznych (WSP TWP i Akademia Szkoleń i Coachingu Adeptus); TSR I i II stopień (CTSR w Warszawie) oraz konsultant kryzysowy (IPTKC w Krakowie). Od 2009 zatrudniona jako specjalista ds. badań pedagogicznych w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Warszawie. Specjalizuje się w: coachingu, ewaluacji, dydaktyce. Przygotowuje programy szkoleń, materiały edukacyjne (projekty ewaluacji, narzędzia badawcze, raporty, scenariusze) oraz prowadzi szkolenia w zakresie warsztatu pracy nauczyciela, ewaluacji, rozwoju osobistego i zawodowego. Prowadzi coaching indywidualny (life coaching) dla osób szukających bardziej satysfakcjonującego życia. Poddaje się superwizji. Poza pracą zawodową poświęca czas na tworzenie rękodzieła, fotografię, czytanie książek i podróże.
Czytaj mniej
Czytaj więcej