Konsultacje – Autoprezentacja, budowanie własnego wizerunku i sztuka zarządzania nim

Dni i godziny przyjęć

Spotkania 60 min. - termin do uzgodnienia
Zapisy - tel. 22 565 99 64 (pn.-pt. w godz. 12.00 - 16.00) lub tel. kom. 501-761-834
Cena - 150 zł/godz.

Autoprezentacja to umiejętność tworzenia własnego wizerunku. Jest bardzo przydatna na co dzień - nie tylko w życiu zawodowym, lecz również w życiu prywatnym. Zwłaszcza gdy poznajemy nowych ludzi, obejmujemy nowe stanowisko w pracy, budujemy relacje z zespołem, nawiązujemy kontakty i przyjaźnie. 

Kreowanie swojego wizerunku jest to sposób, w jaki każdy człowiek, poprzez swoje wypowiedzi, zachowania i sygnały niewerbalne, komunikuje na zewnątrz kim jest, albo za kogo chciałby być uważany. To forma „sprzedaży” siebie i co najważniejsze, umiejętność, której można się nauczyć i rozwijać.

W czasie indywidualnych spotkań:

Poznasz zasady dobrego stylu i wizerunku.
Poznasz zasady dostosowania stroju do własnej pozycji zawodowej i społecznej, wieku i urody.
Dowiesz się, czym jest Dress code i etykieta ubioru.
Nabędziesz umiejętności odczytywania i rozumienia komunikatów pozawerbalnych – mowy ciała, gestów, brzmienia głosu.

Dorota Jasińska

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Trener Fundacji Wsparcie i Rozwój.
Certyfikowany Trener Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych (STOP).  Konsultant, szkoleniowiec, certyfikowany tutor Szkoły Tutorów Collegium Wratislaviense. Autorka programów i prowadząca szkolenia m.in. w obszarze rozwoju osobistego (wizerunek zawodowy, autoprezentacja, wystąpienia publiczne). Ukończyła liczne kursy w zakresie: Komunikacji interpersonalnej, motywacji własnej i zespołu, relacji z mediami i promocji działań, Mindfulness – redukcja stresu, trening focusingu oraz kursy wizażu i makijażu.