Rozwój osobisty i zawodowy poprzez coaching

Dni i godziny przyjęć

Spotkania 60 min. - termin do uzgodnienia
Zapisy - tel. 22 565 99 64 (pn.-pt. w godz. 12.00 - 16.00) lub tel. kom. 600-819-608
Cena - 150 zł/godz.

Coaching jest procesem, który pomaga rozwijać się i poprawiać jakość swojego życia; pozwala osiągać to czego się pragnie stawiając sobie cele, odkrywając i wykorzystując swoje zasoby, mechanizmy myślenia i działania, wartości i przekonania.
Jest sposobem pracy dającym rezultaty w rozwoju indywidualnym i grupowym. Sprawdza się w każdej branży o ile uczestnik procesu coachingowego jest zdrowy psychicznie, uczestniczy w nim dobrowolnie i pracuje nad prawdziwymi zagadnieniami. Coaching może być skuteczny nie tylko w korporacjach i organizacjach pozarządowych, ale również w pracy dyrektora szkoły i nauczycieli odblokowując ich potencjał i przeciwdziałając ich wypaleniu zawodowemu.


Proponujemy coaching, nastawiony na przyszłość i na autonomię człowieka. Nie będzie to więc terapia, doradztwo zawodowe czy mentoring! Będzie to cykl spotkań, podczas których zdecydujesz co chcesz zmienić w swoim życiu, pogłębisz rozumienie siebie, dokonasz refleksji i będziesz wdrażać nowe rozwiązania.


W trakcie sesji coach nie narzuci, ani nawet nie doradzi, co masz robić, bo tylko Ty sam/a wiesz lub uświadomisz sobie, co jest dla Ciebie ważne i jakie jest najlepsze w danej chwili rozwiązanie. To co odkryjesz i postanowisz będzie zależało od Twojej gotowości. Coach będzie Ci towarzyszył poprzez zadawanie pytań i stosowanie różnych technik pracy, które pomogą Ci spojrzeć z innej perspektywy na daną sprawę czy trudność, a nawet na całe dotychczasowe życie.Gwarantujemy:

możliwość sprawdzenia sposobu pracy coacha podczas pierwszej sesji
profesjonalizm w prowadzeniu sesji
towarzyszenie w szukaniu rozwiązań każdej sytuacji
przestrzeganie kodeksu etycznego International Coach Federation (największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej)
dobrą atmosferę
Spróbuj - masz wiele do osiągnięcia!

dr Renata Stoczkowska

Biolog, nauczyciel, pedagog, wykładowca, specjalista, ekspert, recenzent, konsultant, coach, rękodzielnik, w głębi siebie humanista, przyrodnik... Z wykształcenia nauczyciel biologii, dr nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki. Wieloletni nauczyciel akademicki w Akademii Podlaskiej w Siedlcach (lata 1994-2009), adiunkt w Zakładzie Edukacji Biologicznej i Ochrony Przyrody. Dydaktyk biologii, przyrody i edukacji ekologicznej, opiekun praktyk pedagogicznych dla studentów specjalności nauczycielskiej; promotor prac magisterskich i licencjackich. Absolwentka studiów podyplomowych Wspomagania Dzieci z Problemami Rozwojowymi (UW); Coaching i Mentoring w Edukacji i Organizacjach Społecznych (WSP TWP i Akademia Szkoleń i Coachingu Adeptus); kursu kwalifikacyjnego dla oświatowej kadry kierowniczej z organizacji i zarządzania oświatą (MSCDN) oraz szkolenia dla animatorów rozwoju edukacji w ramach projektu "Kompleksowe wspomaganie szkół". Od 2009 zatrudniona jako specjalista ds. badań pedagogicznych w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Warszawie. Specjalizuje się w czterech dziedzinach: ewaluacji, coachingu, dydaktyce i ... rękodziele. Przygotowuje programy szkoleń, materiały edukacyjne (projekty ewaluacji, narzędzia badawcze, raporty) oraz prowadzi szkolenia w zakresie ewaluacji wewnętrznej i warsztatu pracy nauczyciela. Prowadzi coaching indywidualny (life coaching) dla osób szukających nowych możliwości rozwoju osobistego. Poza pracą zawodową dużo czasu poświęca na tworzenie rękodzieła, szczególnie biżuterii koralikowej (technika beading), szydełkowe ozdoby choinkowe, filcowe zabawki (filcowanie na sucho), haft krzyżykowy, wiklina papierowa.
Czytaj mniej
Czytaj więcej